[-SS-] -S-U-P-P-O-R-T-E-R-S-

Forum członków klanu [-SS-] -S-U-P-P-O-R-T-E-R-S-


#1 2007-11-21 18:22:30

HOLIK

Moderator

1769669
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 48
Punktów :   
WWW

Wasze Rekordy w MG !

WPISUJCIE TU SWOJE REKORDY W GRZE ! ! !

Jednen z moich osobistych rekrodów jest napewno wygrana walka na drugim serwerze z jednym z członków klanu
[DAVE] zdobyłem wówczas ponas 2000 sztuk złota po walce....


Niestyty odbyło się to już dobre 2 miesiące temu więc nie jestem w stanie wkleić raportu z tej walki.

Czekamy na informacje o waszych rekordach dobrze by było aby były potwierdzone jakimiś faktami !


WASZA NIENAWIŚC CZYNI NAS SILNIESZYMI !  [PHS] POLISH HOOLIGANS
TO MY ODRA OPOLSKA ZNA NAS CAŁA POLSKA ! ! !
--------------------------------------------------------------------------------------
http://world3.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=167000106

Offline

 

#2 2007-11-21 18:44:31

Nightmare

Fan

7788987
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 12
Punktów :   

Re: Wasze Rekordy w MG !

znaczy sie to moze nie jest tak doslownie rekord ale w pewnym sesie napewno tak


    Imię:                                       Punkty za celne ciosy:      Energia:

Wampir [PHS] Nightmare                            53.80                          48.64
Wilkołak [DSG] CzaszeQ                             53.70                           68.21


fuxx hehe

moze mi ktos pomoc ? jak sie robi zeby wyciac raport z walki i jak go potem tu wkleic ?


Współczucie ? zapomnij... to źle wpływa na skuteczność...

Offline

 

#3 2007-11-23 17:42:50

UHO

Administrator

2024693
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wasze Rekordy w MG !

Gdy masz na stronie ten raport naciskasz Print na klawiaturze. Otwierasz Paint ,  zakladki Edycja -> wklej.
Potem zakreslasz pole z raportem walki. Kopiujesz, otwierasz nowe okno. Następnie Edycja --> wklej. zmniejszasz wielkość białego tła aby nie było go widać  i zapisujesz  jako JPG.


WASZA NIENAWIŚĆ CZYNI NAS SILNIESZYMI !
[PHS] POLISH HOOLIGANS

Offline

 

#4 2007-12-15 13:17:26

Lord_Vadd

Młodzik

56991637
Zarejestrowany: 2007-12-15
Posty: 5
Punktów :   

Re: Wasze Rekordy w MG !

moj rekord zdobytego złota to 729 gold ale screen mi skasowali z opisu jak usuwał Dragon mi link do gryzienia z opisu xD

jak zrobic screen:
naciskamy print scrn na klawiaturze wchodzimy w painta naciskamy wklej obrabiamy zapisujemy w PNG potem www.imageshack.us (ostatni link) wklejamy w opis przed link stawiamy [img](link z imageshack)[/img] i koniec! xD


Powodzenia zyczy sie słabszym, a więc powodzenia moim wrogom!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.selora.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.kupujtanio.pun.pl www.moh.pun.pl www.grotrecon.pun.pl