[-SS-] -S-U-P-P-O-R-T-E-R-S-

Forum członków klanu [-SS-] -S-U-P-P-O-R-T-E-R-S-

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2007-11-21 00:18:34

HOLIK

Moderator

1769669
Skąd: Kluczbork
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 48
Punktów :   
WWW

HISTORIA NASZEGO KLANU NA 2 SERERZE !

Nasza przygoda z MG zaczęła się na początku października 2006 roku…
Na gg otrzymałem link od kumpla zarejestrowałem się i się zaczęło…
Przez siostrę mojego kolegi (Franghlina) został założony klan o nazwie:
[KLB] Under Word Klb (klb skrót od Kluczborka)

Początkowo w klanie było 6 osób Franghlina jej brat DiegoJ moi kumple Uho, Bambus, Frizzbi oraz ja. Po jakimś czasie dołączył do nas mój kuzyn Venom oraz jego kumpel Varlook. W tym składzie graliśmy jakiś czas klan zajmował odległe miejsce (300-400) na liście najlepszych, nie było w nim żadnej grafiki poza mała fotką i opisem. Graliśmy w tym składzie około 4-6 tygodni klan z grubsza się nie zmienił pozycja w rankingu także. Po pewnym czasie nasza „szefowa” zrezygnowała z gry i oddała „admina” swojemu bratu, który uczynił administratorami mnie, Bambusa oraz Uha i to był moment przełomowy… Zaczęliśmy pracować nad grafiką z różnym skutkiem… członków w klanie przybywało kilku z nas zainwestowało w pakiet Premium. Klan rozwijał się bardzo prężnie, lista graczy się stopniowo powiększała do 20-30 wskoczylismy także do pierwszej setki w rankingu klanów.
Po pewnym czasie atmosfera zaczęła się nieco psuć powstało kilka małych klaników… ludzie się porozchodzili jednak nasza zwarta grupa została tj. Ja, Uho, Bambus, DiegoJ, Venom Varlook oraz Frizzbi, który był zmuszony do założenia nowego konta gdyż poprzednie zostało mu skradzione. W tym składzie graliśmy przez jakiś czas, po pewnym okresie zmieniliśmy nazwę klanu na [C86] Conquer jednak ta nazwa widniała bardzo krótko. Następnie nazwa znowu została zmieniona na [F45] Fanatics 1945 i w tym klanie zaczęliśmy znowu liczyć się na liście najlepszych… pierwsza 100, pierwsza 50 itd…wtedy powstała również pierwsza „konkretna” grafika.  Każdy z nas osiągnął już stosunkowo wysoki poziom powyżej 20-30 w związku z tym stworzyliśmy akademie. W klanie było wówczas około 20 członków, akademia również cieszyła się dużą frekwencja maksymalnie około 40 członków. Jednak po pewnym czasie klan stawał się nudny i mało wystarczalny jak dla nas. Strzałem w 10 okazałe się zmiana nazwy klanu na [PHS] POLISH HOOLIGANS oraz stworzenie grafiki właśnie w tej tematyce… Klan rósł w siłę przybywało członków przyjęcia były od 20 następnie 30 lvl-u w akademi także był spory ruch. Oswoiliśmy się z nazwą klanu i tematyką gdyż była zbliżona do naszych zainteresowań…(sport). Klan dobrze trzyma się do dziś zajmuje wysokie miejsce w rankingu klanów…jest jak tylko może być profesjonalny… Jak widać historia była burzliwa  ale z grubsza klan [PHS] ma już ponad roczną historie…

KONTYNUACJĄ TRADYCJI POWIĄZANEJ Z PONAD ROCZNYM DOŚWIADCZENIEM JEST ZAŁOŻENIE KLANU [PHS] NA 3 SERWERZE !

SPCJALNE PODZIEKOWANIA DLA:

UHA
BAMBUSA
FRIZZBIEGO
VENOMA (obecnie Nightmare)
VARLOOKA (obecnie Suspect)
DIEGAJA
PEREŁKI
FRANGHLINY


WASZA NIENAWIŚC CZYNI NAS SILNIESZYMI !  [PHS] POLISH HOOLIGANS
TO MY ODRA OPOLSKA ZNA NAS CAŁA POLSKA ! ! !
--------------------------------------------------------------------------------------
http://world3.monstersgame.pl/?ac=vid&vid=167000106

Offline

 

#2 2007-11-21 15:21:22

REKRUT

Fan

Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 10
Punktów :   

Re: HISTORIA NASZEGO KLANU NA 2 SERERZE !

hehehe jak widać było bużliwie ale daliście rade

NO NO KLANIK Z TRADYCJA coraz bardziej mnie to przekonuje

POZDRO DLA KUMATYCH !


LECH & ZAGŁEBIE & ODRA !

Offline

 

#3 2007-11-21 15:48:28

Suspect

Młodzik

5048563
Zarejestrowany: 2007-11-21
Posty: 7
Punktów :   

Re: HISTORIA NASZEGO KLANU NA 2 SERERZE !

---> [PHS] POLISH HOOLIGANS <---   Zawsze i Na Zawsze


"Bo Tylko Siła Daje Szacunek"

Offline

 

#4 2007-11-21 18:29:46

Nightmare

Fan

7788987
Zarejestrowany: 2007-11-20
Posty: 12
Punktów :   

Re: HISTORIA NASZEGO KLANU NA 2 SERERZE !

ladnie to ujales Holik hehe

PZDR


Współczucie ? zapomnij... to źle wpływa na skuteczność...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kupujtanio.pun.pl www.pokemonthegame.pun.pl www.grotrecon.pun.pl www.selora.pun.pl www.korzeniewscyhistoria.pun.pl